""GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ"
bayrak

KURUMSAL

Hakkımızda

   2009 yılında kurulan Miray Denizcilik profesyonel ve kurumsal bir group firmasıdır. Kurulduğu günden buyana şirket prensibi gereği ülkemiz ve dünya çapında seçkin ağır sanayi şirketleri ile kurumsal gemi armatörlerine kiracı ve armatör gemi acenteliği hizmeti vermektedir. Mesleki etik kurullarını göz önünde bulunduran firma, bugün itibariyle çoğu kaptanlardan oluşan 51 uzman çalışanı, yılda ortalama minimum 900 gemi liman acenteliği, yıllık 7,5 milyon metrik ton'dan fazla kargo elleçlemesi ve yüksek cirosu ile Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan, her sene vergi sıralamasında ilk sekize giren ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından birçok kez ödüle layık görülen güçlü ve lider firmalardan biridir.

 

       

   MSA, kurulduğu günden itibaren, Bartın, Zonguldak, Karadeniz Ereğli ve Eren limanlarında kendine ait ofisleri ile ithalat ve ihracat yapan, Türkiye Ekonomisine büyük katkı ve istihdam sağlayan, ülkemizin önde gelen ağır sanayi şirketlerine (Demir - Çelik, Boru, Çimento, Seramik, Rulo Sac ve Madencilik ve Haddehane fabrikaları) kiracı acenteliği ile sadece kurumsal ve profesyonel gemi armatörlerinin gemilerine armatör acenteliği hizmetlerini sorunsuz, güvenilir ve yüksek kalitede profesyonelce sunmaktadır. Miray Denizcilik olarak bu limanlarda 5000 dwt ile 190.000 dwt tonluk General cargo, Panamax, Suezmax, Bulk Carrier, konteyner ve Cruise cinsi gemilere hizmet vermekteyiz.

 

    Şirket yönetim kurulu kararı ile 2014 kasım ayından itibaren gelen talepler nedeniyle Mecidiyeköy - İstanbul kendi ofisimizle Türk boğazlarında transit gemi acenteliği ve Körfez - İzmit kendi ofisimizle ülkemizin önde gelen sanayi şirketlerine kiracı acenteliği ile ülkemiz ve dünya çapında profesyonel ve kurumsal gemi armatörlerine armatör acenteliği hizmetlerini vermeye başlamıştır.

 

      MSA olarak, ISO 9001 - 2000 kalite belgesine sahip firmamız, şirket prensibi gereği; İstanbul ofisi ile Türk boğazlarında ülkemiz ve dünya genelinde yalnızca kurumsal armatör firmalarının; Panamax, Suezmax, Bulk Carrier, Tanker, Lng, Lpg, General Cargo, konteyner ve Cruise gemilerine transit gemi acenteliği, İzmit, Kdz Ereğli, Zonguldak, Eren ve Bartın ofisleri ile; İzmit, Marmara, Kdz Ereğli, Zonguldak, Eren, Bartın ve tüm Türk limanlarında ağır sanayici, endüstriyel üretim yapan ithalatçı ve ihracatçı Holding firmalarının genel kiracı acenteliği ile ülkemiz ve dünya genelinde kurumsal gemi armatörlerine ait Panamax, Suezmax, Bulk Carrier, General Cargo, Tanker, Lng, Lpg, konteyner ve Cruise gemilerine armatör acenteliği hizmetlerini sorunsuz, profesyonel ve güvenilir yüksek kalitede sunmaktadır. 

   

          Bir diğer ofisi Ankara Çankaya' da olan firmamız; denizcilik, gümrük ve diğer tüm mevzuatları, yönetmelikleri veya yasaları Ankara ofisi ile takip etmektedir. Genel bürokrasiye yakınlığı ile; mevzuat ve yönetmeliklere hakim bilgi ve tecrübesi ile Türk boğazları veya tüm Türk limanlarında meydana gelebilecek sorunlara anında müdahale ederek hızlı ve profesyonelce çözüme kavuşturmaktadır.

 

           Şirket müdürlerimiz ve operasyonel çalışanlarımız iyi derecede İngilizce, Yunanca, Rusça, Çince, Bulgarca, Ukraynaca ve Almanca dillerini kendi dilleri gibi konuşabildiğinden, armatörler ile ithalatçı veya ihracatçı şirketler arasında uzlaşmacı bir köprü vazifesi görevi yerine getirerek, ithalat veya ihracat yüklemeleri için gelen tüm gemilerin gelişi, varışı, yanaşması, liman içinde yükleme veya tahliyesi ve gemi gidişine kadar tüm raporları an ve an müşterilerine e-mail, fax, telefon veya telex ile bildirerek sorunsuz organizasyonlar yapmaktadır.

         

           Limanlara yanaşan gemilerimizde, gemi kaptanı veya personeli hangi dili konuşuyorsa o dili konuşan çalışanlarımız gemilere refakat etmekte ve tahliye veya yüklemelerde sorun olduğunda anında müdahale ederek sorunsuz operasyonlar yapılmaktadır. Ayrıca tüm limanlarda tahliye veya yükleme yapan gemilerimize uzman şirket çalışanlarımız supervisor olarak refakat ederek, gerek mal sayımı gerekse tahmil tahliye operasyonlarında meydana gelen anlaşmazlıkları ve oluşabilecek diğer sorunları gidererek büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar.

       MSA, uluslararası denizcilik sektöründe yerini almış ve kalitesini ispatlamış kurumsal bir lider firma olarak , büyük holding ve kurumsal şirketlerin çözüm ortağı olmaktan ayrıca gurur ve mutluluk duymaktadır. Bizler profesyoneliz ve emin adımlarla ilerliyoruz, Gelin bu gücü hep birlikte paylaşalım.

 

           Tüm işlerinizi kendi işimiz gibi sahip çıkacağımızdan asla kuşkunuz olmasın, bizler sizin için varız ve daima çözüm ortağı olarak sizinleyiz.

 

 

         Bizlere verdiğiniz destekleriniz ve güvenip işlerinizi teslim ettiğiniz için şükranlarımızı arz ederiz.

 

 

Miray Uluslararası Denizcilik ve Tic.Ltd.Şti.

 

 

Misyon & Vizyon

 

     Kalitepolitikamız
     

     Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini eksiksiz karşılayabilmek amacıyla tam kadro katıldığımız kalite yönetim sistemi oryantasyon eğitimimiz tamamlanmıştır. Tam müşteri memnuniyeti, alternatifçi yaklaşım ve sürekli gelişim temel prensiplerimizdir.

 

 Misyonumuz

      Sektörel bazda en çok tercih edilen ve en prestijli firma olmak.

 

Prensiplerimiz
 

En iyi hizmeti sunup kalite ve değer oluşturmak.

 

Vizyonumuz
 

Güvenli çalışma ortamı, İnsan odaklı yaklaşım, Müşteri memnuniyeti, Teknoloji tabanlı yönetim.

              

HİZMETLERİMİZ

Gemi Acenteliği

 

    MSA olarak, İstanbul, İzmit, Kdz.Ereğli, Zonguldak, Eren, Bartın ve Ankara ofislerimizle, Türk boğazlarında, İzmit, Marmara, Kdz Ereğli, Zonguldak, Eren, Bartın ve  tüm Türk limanlarında ağır sanayici şirketlerine ve uluslararası kurumsal gemi armatörlerinin Panamax, suezmax, bulk carrier, general cargo, tanker, lpg, lng, container ve cruise cinsi gemilerine kiracı ve armatör acenteliği hizmetini 7/24 kaliteli, profesyonel ve kurumsal olarak sağlamaktadır.  

 

   

 

     Şirket müdürlerimiz ve operasyon personellerimiz iyi derecede İngilizce, Yunanca, Rusça, Çince, Bulgarca, Ukraynaca ve Almanca dillerini kendi dilleri gibi konuşabildiğinden, armatörler ile ithalatçı veya ihracatçı şirketler arasında uzlaşmacı bir köprü vazifesi görevi yerine getirerek, ithalat veya ihracat yüklemeleri için gelen tüm gemilerin gelişi, varışı, yanaşması, liman içinde yükleme veya tahliyesi ve gemi gidişine kadar tüm raporları an ve an müşterilerine e-mail, fax, telefon veya telex ile bildirerek sorunsuz organizasyonlar yapmaktadır.

        

 

    

      Limanlara yanaşan gemilerimizde, gemi kaptanı veya personeli hangi dili konuşuyorsa o dili konuşan çalışanlarımız gemilere refakat etmekte ve tahliye veya yüklemelerde sorun olduğunda anında müdahale ederek sorunsuz operasyonlar yapılmaktadır.

        
       

- Türk boğazlarında transit gemi acenteliği

- Tüm Türk limanlarında Kiracı ve Armatör acenteliği

- Koruyucu Acenteliği

- Gözetim

- Yakıt, su, kumanya v.s ikmali

- Gemi yedek parça ikmali

- tayfa değişimi ve taksi veya minibüs servisleri

- vize, konaklama, seyahat servisleri

- internet - wi-fi servisleri

- Gemilere Cash teslimi

 

 

 

 

 

 

    GEMİ KİRALAMA

    MSA tecrübeli ve etkin brokerleri ile bir çok Türk, Rus, Yunan, Ukraynalı, Amerikali, Dubaili ve Avrupa'lı, yerel kiracı ve armatörlere demir çelik ürünlerinin başta olmak üzere, Petrol, tahıl, kömür, demir cevheri, klinker, çimento ve proje yüklerinin taşınmasında birinci sınıf ve ilkeli hizmeti garanti eder.

   

    MSA navlun piyasası, deniz hukuku ve denizcilik yönetmelikleri, limanlar, denizler, gemiler hakkında engin bilgisi ve tecrübesi ile Türkiye' deki lider firmalardan biridir. Müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak özel bütünleşik çözümleri en hızlı ve en doğru şekilde sunar.

    Şirketin kurumsal kültürü ve iş zekası dünya çapında armatörler, gemi yöneticileri, önde gelen gemi brokerleri  ve diğer meslektaşları ile uzun ömürlü, güçlü ve köklü ilişkiler kurmasını sağlamıştır.

servis bölgeleri

Tüm Kızıldeniz Limanları

Tüm Avrupa Limanları

Tüm Amerika limanları

Tüm Afrika Limanları

Tüm Asya Limanları

 

 

 

 

  Konteyner Hizmetlerı

   

   MSA, Uluslararası Nakliye, depolama, stok kontrol, ambalajlama, etiketleme, sigorta, gümrükleme ve iç dağıtım gibi faaliyetlerin tamamını; Kendi tesis ve kendi araçları ile Kaliteden ödün vermeden,adeta ' anahtar teslimi' bir paket olarak müşterilerine sunar. Bu süreç boyunca, en son bilişim ve enformasyon sistemlerini kullanır, müşterilerine kesintisiz bilgi akışı sağlar.

 

     MSA, sadece Türkiye'de değil tüm bölgede ve dünya çapında komple konteyner taşımalarında lider forwarder firmalarından olup, bu anlamda; Türkiye ve tüm dünya limanları arasında komple konteyner taşımalarını, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre seçenekler sunarak en uygun navlun ve en güvenilir servis ile vermektedir.

 

Dünyanın en güvenilir, en büyük armatörleri ile yapmış olduğu uzun süreli kontratlar ile gerek Türkiye'ye ve Türkiye'den dünya limanlarına ve gerekse Türkiye üzerinden Transit taşımalarda hızlı, güvenilir servisi cazip navlun seçenekleri ile sunmaktadır

 

     Bütün dünya üzerinde 74 ülkede kendi ofis ve temsilcilikleri mevcut olup, sahip olduğu taşımacılık ağı ile FCL yüklerinizi, kapıdan kapıya taşıma hizmeti sunmaktadır.

 

     Müşterilerinin ihtiyacına göre, her tür konteyner tipini; Reefer/ High cube / flat rack / 45'cntr / Cartainer gibi sorunsuz sağlayabilmekte ve iletebilmektedir.

 

     Kapıdan kapıya taşımanın gerektirdiği, tüm kombine taşımacılık alternatiflerini, gemi+tren, Gemi+kamyon, Gemi+tren gibi, aktif olarak sunmaktadır. Dünyanın her limanından her limanına düzenli haftalık gemi çıkışları mevcuttur

     Tüm Türkiye çapında Reefer konteyner taşımalarını kendi reefer araç ve reefer depoları ile sunarak, Türkiye'nin bir numaralı reefer taşıyıcısı konumuna gelmiştir. Askılı tekstil yükleri için konteyner taşıması, depoculuk ve dağıtım islerini kusursuz üstlenmektedir. Uluslararası araba taşımacılığında uzman ekip, teçhizat ve tecrübe sahibidir.

 

 

 

 

 

  Project Kargo Taşımacılığı

  MSA proje yüklemelerinde Uluslararası ve Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet sunmaktadır. Geniş ve ağır yükler, tehlikeli madde taşıma hizmetleri, iş makineleri, vinçler, enerji santralleri, rüzgar santralleri, komple üretim tesisleri, gemi motorları ve patlayıcı malzemeler proje yüklemeleri bazında düzenli olarak yüklediğimiz malzemelerdir.

     Proje yüklemelerinde yaratıcılık, bilgi ve deneyim büyük önem teşkil etmektedir.

    Taşınacak malzemelerin ölçüleri, şekilleri ve ağırlıklarının, standart taşıma modelleri dışında olması sebebi ile malzemelerin araç üzerine, gemiye veya vagona yüklenmesi / tahliyesi, sabitlenmesi, korunması hususlarında tecrübemiz, uzman ekibimiz ve yaratıcılığımız ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

 

     Gerçekleştirdiğimiz bir çok proje yüklemesi dünya çapında limandan limana, limandan kapıya, kapıdan limana ve kapıdan kapıya ve hatta bir çok yüklemenin gerekli gümrük işlemleri tarafımızca organize edilerek güvenli bir şekilde alıcılarına teslim edilmiştir.

 

     

      

 

 

 

RO-RO ROPAX HİZMETLERİ

 

Zonguldak - Skadovsk (UKRAYNA) - Zonguldak

      MSA olarak, 07.07.2011 ile 31.01.2014 tarihleri arasında Zonguldak - Skadovsk - Zonguldak limanları arasında Ro-Ro Ropax taşımacılığı yaptık ve 3 Ro-Ropax gemisi yılda ortalama 28.800 tır taşıması yaparak tarihi bir rekor kırdık. 31.01.2014 tarihinde Rusya - Ukrayna savaşı başlayınca elimizdeki gemileri Aliağa gemi söküm tersanelerine hurda olarak devir ettik. Amerika ve Avrupa birliğinin Rusya'ya uyguladığı ambargolar nedeniyle Rusya ile  Türkiye arasındaki ticaret yüksek ivme kazandığından bu hatlar için şuanda yeni gemiler ve dürüst armatörler aramaktayız. özellikle bu hat uzun yıllar Ro-Ropax firmalarına büyük kazan sağlayacak rantıbıl bir limandır.

    Rus limanlarında büyük zorluklar yaşandığından dolayı, Türk, İran, Kazak, Moldova, Gürcü ve diğer Turki Cumhuriyetlerindeki lojistik firmalarının kolay geçiş için tercih ettiği tek hat Zonguldak - Skadovsk hattıdır ki, şuanda 4 gemi hizmeti girse ful + full çalışacağını garanti ederiz. Bizimle uzun zaman çalışacak dürüst ve kaliteli ropax sahiplerine her zaman yatırım için açık olduğumuzu bildiririz.

 

 

 

     Zonguldak - Port Kavkaz - Zonguldak

     
MSA, olarak 12.11.2012 ile 27.01.2014 tarihleri arasında yılda ortalama 7,200 tır elleçlemesiyel Zonguldak - Port Kavkaz - Zonguldak hattını çalıştırdık, Rusya - Ukrayna savaşı başladığında gemileri söküm için Aliağa'ya hurda olarak devrettik. Kırımın ilhakından sonra Rusya'nın kara parçası olan Kırım yarım adasına Port Kavkaz - Kerch arasında yoğun feribot geçişleri nedeniyle Port Kavkaz limanı dışarıdan gelecek ro-ropax seferlerine kapanmıştır.

 

 

 Zonguldak - Kerch -Zonguldak

     Miray Denizcilik olarak, 2018 Dünya Kupası Rostov ve Azov Bölgesinde yapılacağından çok kısa zamanda bu bölgede başlayacak inşaatlar ve yatırımlar nedeniyle Zonguldak Kerch limanları arası düzenli Ro-Ro Ropax seferlerine başlamayı planlıyoruz. Ro-Ro Ropax servisimiz hem ticari hemde turizm amaçlı olacaktır. Özellikle Türk iHRacat firmalarının bu konudaki nakliye işlerinde hem maliyet hem de zamandan tasarrufu için büyük bir gayret ve çaba göstereceğimizi her konuda kendilerine yardımcı olacağımıza inanıyor ve bu konudaki yatırımlarımız hızla devam ediyor. Türkiye ve Rusya arasında köprü vazifesi yapan firmamız özellikle Ro-Ro Ropax taşımacılığında uzman personele ve yüksek bilgiye sahiptir. Ülkemiz, Ortadoğu, Avrupa, Kafkaslar, Karpatlar, Ukrayna ve Rusya arası ipek yolu vazifesi gördüğünden diğer ülkelerin transit geçişlerini ülkemiz üzerinden geçirerek ülke ekonomimize büyük bir katkı sağlamak için canla başla çalışıyor ve büyük mücadeleler veriyoruz.

 

 

 

 

Kiralama

Zonguldak - Skadovsk (Ukraine)

As Miray Shipping Ltd.; we worked between 07.07.2011 and 31.01.2014 and approximately carried 28.800 trailers per year in this line. We stopped the Ro-Ro Ropax Services to this line after the Russia and Ukrania war has started and we sent all vessels to Aliaga for scrap. Volume of trade has been increased between Turkey and Russia.Recently, we plan to put the modern and suitable Ropax vessels for this line.This line has preffers by the logistic companies which works between Iran, Turkey, Russia, Ukranie, Moldovia,Belarus and other European Countries.Also we are looking to cooperate trustable Ropax Ship Owner for long time period working.

Forwarding

Depolama

HABERLER

Beşinci Haber

Beşinci Haber İçerik

Devamı...
Dördüncü Haber

Dördüncü Haber İçerik

Devamı...
Üçüncü Haber

Üçüncü Haber İçerik

Devamı...
İkinci Haber

İkinci Haber İçerik

Devamı...
Birinci Haber

Detaylı İçerik

Devamı...

FİLOMUZ

M/V ANDA

                                                                                                                                                              

                                

IMO NO        : 8705254

FLAG           : PANAMA                                                                               

BUILT          : 1988

TYPE            : GENERAL CARGO

SHIPYARD : CASSENS/GERMANY

LOA              : 82.02 M

BEAM          : 12.70 M

DEPTH        :   6.00 M

GRT              : 2184

NRT              : 1061

DWT             : 3304

 

**********************************************************************************************************************************************************************

M/V DENIZ

                                                                                                                                                              

                                

IMO NO        : 7361635

FLAG           : MOLDOVA                                                                               

BUILT          : 1974

TYPE            : GENERAL CARGO

SHIPYARD : SIETAS / GERMANY

LOA              : 106.57 M

BEAM          :   14.50 M

DEPTH        :     7.55 M

GRT              :   2952

NRT              :   1999

DWT             :   4678

 

**********************************************************************************************************************************************************************

M/V EMHANI ANA

                                                                                                                                                                    

                                

IMO NO        : 8315499

FLAG           : TURKISH                                                                               

BUILT          : 1984

TYPE            : GENERAL CARGO

SHIPYARD : HARLINGEN

LOA              : 90,00 M

BEAM          : 11,00 M

DEPTH        :   6,00 M

GRT              : 1860

NRT              : 1024

DWT             : 3042

 

**********************************************************************************************************************************************************************

M/V IYEM ASYA

                                                                                                                                                                    

                                

IMO NO        : 7721885

FLAG           : TURKISH                                                                               

BUILT          : 1979

TYPE            : GENERAL CARGO

SHIPYARD : ISTANBUL

LOA              : 80.27 M

BEAM          : 13,00 M

DEPTH        :   7,10 M

GRT              : 2163

NRT              : 1359

DWT             : 3534

 

**********************************************************************************************************************************************************************

M/V KUZEY 1

                                                                                                                                                                    

                                

IMO NO        : 7531785

FLAG           : TURKISH                                                                               

BUILT          : 1977

TYPE            : GENERAL CARGO

SHIPYARD : ISTANBUL

LOA              : 89.18 M

BEAM          : 13,00 M

DEPTH        :   7,00 M

GRT              : 1993

NRT              : 1326

DWT             : 3465

 
 
 
 

TÜRK BOĞAZLARI

 

 

      MSA olarak, Kasım 2014 tarihinden buyana uluslararası çalışan yerli ve yabancı kurumsal gemi armatörlerinin Panamax, suezmax, bulk carrier, general cargo, tanker, lng, lpg ve cruise gemilerine Türk boğazlarında sorunsuz transit geçiş için uzman ve profesyonel ekibimizle 7/24 hizmet verilmektedir.

 

     Şirket müdürlerimiz ve operasyon personellerimiz iyi derecede İngilizce, Yunanca, Rusça, Çince, Bulgarca, Ukraynaca ve Almanca dillerini kendi dilleri gibi konuşabildiğinden transit geçişlerde gemi kaptanları ile uyum içerisinde bilgi alışverişi yaparak sorunsuz geçişler sağlanmaktadır. Transit geçişlerde verdiğimiz hizmetler

 

     

- Transit Gemi acenteliği (SP-1)

- Tayfa değişimi operasyonları 

- Gemi yedek parça tedariki ve hizmetleri

- Sludge/slope/Garbage hizmetleri

- Gemilere para teslimleri

- Yakıt ve yağ organizasyonu ve ikmali

- Tatlı su ikmali

- Taze yiyecek içecek kumanya ikmali

- Bonded store tedariki

- Motorboat servisi

 

 
 
 
 

İZMİT LİMANLARI

 

        Yılda 2000'den fazla geminin uğradığı İzmit limanları, ağır sanayi şirketleri ve Tüpraş Rafinerisi ile ülke ekonomisinin can damarlarından biridir.

         MSA olarak, İzmit - Korfez ofisimizle; İzmit limanlarını kullanan ağır sanayici, endüstriyel üretim yapan ithalatçı ve ihracatçı Holding firmalarının genel kiracı acenteliği ile ülkemiz ve dünya genelinde kurumsal gemi armatörlerine ait Panamax, Suezmax, Bulk Carrier, General Cargo, Tanker, konteyner, Lng ve Lpg gemilerine armatör acenteliği hizmetlerini sorunsuz, profesyonel ve güvenilir yüksek kalitede sunmaktadır.

        Şirket müdürlerimiz ve operasyonel çalışanlarımız alanında uzman, iyi derecede İngilizce, Yunanca, Rusça, Çince, Bulgarca, Ukraynaca ve Almanca dillerini kendi dilleri gibi konuşabildiğinden, armatörler ile ithalatçı veya ihracatçı şirketler arasında uzlaşmacı bir köprü vazifesi görevi yerine getirerek, ithalat veya ihracat yüklemeleri için gelen tüm gemilerin gelişi, varışı, yanaşması, liman içinde yükleme veya tahliyesi ve gemi gidişine kadar tüm raporları an ve an müşterilerine e-mail, fax, telefon veya telex ile bildirerek sorunsuz organizasyonlar yapmaktadır. 

        

         Limanlara yanaşan gemilerimizde, gemi kaptanı veya personeli hangi dili konuşuyorsa o dili konuşan çalışanlarımız gemilere refakat etmekte ve tahliye veya yüklemelerde sorun olduğunda anında müdahale ederek sorunsuz operasyonlar yapılmaktadır, MSA tarafından İzmit limanlarında verilen hizmetler;

 

- Genel Kiracı Acenteliği hizmeti (ağır sanayi şirketleri ve kurumsal ithalat veya ihracatçı firmalar)

- Kurumsal armatörlere gemi acenteliği hizmeti

- Kurumsal acentelere sub acentelik hizmetleri

- Koruyucu acente hizmetleri

- Gözetim hizmetleri

- Tayfa değişimi

- Gemiye Cash teslimi

- Kumanya, su, yakıt v.s ikmali

- Gemi yedek parça tedariki

- vize + konaklama + seyahat hizmetleri

 

 

 

 

 

 

KDZ EREĞLİ LİMANI

 

 

     

       Avrupa'nın en büyük çelik sac fabrikası Ereğli'de kurulu Erdemir A.Ş'dir, bunun yanı sıra bir çok boru fabrikasıyla Ereğli Türk ekonomisinin lokomotifidir.

      MSA olarak, Ereğli limanında kendi ofisimizle; sanayici, ithalat ve ihracat firmalarının genel kiracı acenteliğinin yanı sıra kurumsal gemi armatörlerine ait, Panamax, Suezmax, Bulk Carrier ve General Cargo cinsi gemilerine armatör acenteliği hizmeti verilmektedir.

    Şirket müdürlerimiz ve operasyonel çalışanlarımız alanında uzman, iyi derecede İngilizce, Yunanca, Rusça, Çince, Bulgarca, Ukraynaca ve Almanca dillerini kendi dilleri gibi konuşabildiğinden, armatörler ile ithalatçı veya ihracatçı şirketler arasında uzlaşmacı bir köprü vazifesi görevi yerine getirerek, ithalat veya ihracat yüklemeleri için gelen tüm gemilerin gelişi, varışı, yanaşması, liman içinde yükleme veya tahliyesi ve gemi gidişine kadar tüm raporları an ve an müşterilerine e-mail, fax, telefon veya telex ile bildirerek sorunsuz organizasyonlar yapmaktadır.

      Limanlara yanaşan gemilerimizde, gemi kaptanı veya personeli hangi dili konuşuyorsa o dili konuşan çalışanlarımız gemilere refakat etmekte ve tahliye veya yüklemelerde sorun olduğunda anında müdahale ederek sorunsuz operasyonlar yapılmaktadır.

 

MSA tarafından Karadeniz Ereğli  limanında verilen hizmetler;

 

- Genel Kiracı Acenteliği hizmeti (ağır sanayi şirketleri ve kurumsal ithalat veya ihracatçı firmalar)

- Kurumsal armatörlere gemi acenteliği hizmeti

- Kurumsal acentelere sub acentelik hizmetleri

- Koruyucu acente hizmetleri

- Gözetim hizmetleri

- Tayfa değişimi

- Gemiye Cash teslimi

- Kumanya, su, yakıt v.s ikmali

- Gemi yedek parça tedariki

- vize + konaklama + seyahat hizmetleri

                         

 

 

 

 

 

 

EREN LİMANI

 

      MSA olarak, Eren limanında kendi ofisimizle yalnızca genel kiracı acenteliği hizmeti vermekteyiz ve bu limanda Miray Denizcilik tarafından yılda yaklaşık 80 adet panamax, suezmax ve bulk carrier gemilerine genel kiracı acenteliği hizmeti verilmektedir.

   

   Şirket müdürlerimiz ve operasyonel çalışanlarımız alanında uzman, iyi derecede İngilizce, Yunanca, Rusça, Çince, Bulgarca, Ukraynaca ve Almanca dillerini kendi dilleri gibi konuşabildiğinden, armatörler ile ithalatçı veya ihracatçı şirketler arasında uzlaşmacı bir köprü vazifesi görevi yerine getirerek, ithalat veya ihracat yüklemeleri için gelen tüm gemilerin gelişi, varışı, yanaşması, liman içinde yükleme veya tahliyesi ve gemi gidişine kadar tüm raporları an ve an müşterilerine e-mail, fax, telefon veya telex ile bildirerek sorunsuz organizasyonlar yapmaktadır.

 

- Genel Kiracı Acenteliği hizmeti (ağır sanayi şirketleri ve kurumsal ithalat veya ihracatçı firmalar)

- Koruyucu acente hizmetleri

- Gözetim hizmetleri

- Tayfa değişimi

- Gemiye Cash teslimi

- Kumanya, su, yakıt v.s ikmali

- Gemi yedek parça tedariki

- vize + konaklama + seyahat hizmetleri

 

 

 

ZONGULDAK LİMANI


 

      Karabük'te kurulu Avrupa'nın en büyük demirçelik fabrikası Kardemir A.Ş 10 milyon metrik tona yakın kapasitesi ile Karabük ve ülke ekonomisinin can damarlarından biridir. Buna ilaveten Karabük şehrinde Türk ekonomisine yön veren bir çok haddehane demir çelik üretimi yaparak dış pazarlara ürünlerini göndermektedir.

       Bir çok demir çelik firması ithalat ve ihracatlarında Zonguldak limanını kullanarak bölge ekonomisine ayrı bir katma değer sağlamaktadır. MSA olarak, Zonguldak limanında kendi ofisimizle; ağır sanayici, ithalat ve ihracat firmalarının genel kiracı acenteliğinin yanı sıra kurumsal gemi armatörlerine ait, Bulk Carrier ve General Cargo cinsi gemilerine armatör acenteliği hizmeti verilmektedir, yılda ortalama 500 gemiye acentelik hizmeti ve yaklaşık 2,5 milyon metrik ton elleçleme Miray Denizcilik tarafından sağlanmaktadır.

 

       As MSA, we provide the shipping agency services in Zonguldak Port with our own Zonguldak office. We are providing the shipping agency services to heavy industrial companies as charterer agent and exclusively, we are providing the shipping agency services to corporate and big ship owners' bulk carrier and general cargo vessels at Zonguldak Port.

     
Şirket müdürlerimiz ve operasyonel çalışanlarımız alanında uzman, iyi derecede İngilizce, Yunanca, Rusça, Çince, Bulgarca, Ukraynaca ve Almanca dillerini kendi dilleri gibi konuşabildiğinden, armatörler ile ithalatçı veya ihracatçı şirketler arasında uzlaşmacı bir köprü vazifesi görevi yerine getirerek, ithalat veya ihracat yüklemeleri için gelen tüm gemilerin gelişi, varışı, yanaşması, liman içinde yükleme veya tahliyesi ve gemi gidişine kadar tüm raporları an ve an müşterilerine e-mail, fax, telefon veya telex ile bildirerek sorunsuz organizasyonlar yapmaktadır.

 

    Limanlara yanaşan gemilerimizde, gemi kaptanı veya personeli hangi dili konuşuyorsa o dili konuşan çalışanlarımız gemilere refakat etmekte ve tahliye veya yüklemelerde sorun olduğunda anında müdahale ederek sorunsuz operasyonlar yapılmaktadır.

 

MSA tarafından Zonguldak limanında verilen hizmetler;

 

- Genel Kiracı Acenteliği hizmeti (ağır sanayi şirketleri ve kurumsal ithalat veya ihracatçı firmalar)

- Kurumsal armatörlere gemi acenteliği hizmeti

- Kurumsal acentelere sub acentelik hizmetleri

- Koruyucu acente hizmetleri

- Gözetim hizmetleri

- Tayfa değişimi

- Gemiye Cash teslimi

- Kumanya, su, yakıt v.s ikmali

- Gemi yedek parça tedariki

- vize + konaklama + seyahat hizmetleri

 

 

 

 

 

BARTIN LİMANI   Bartın limanı İç Anadolu bölgesine yakın, yıllık 1,5 milyon ton elleçleme kapasitesi ve yaklaşık 450 gemi uğrağı ile bölge ekonomisine azda olsa katma değer sağlayan küçük bir limandır. Yıllık elleçlenen yükler; Alçı, demir, kömür, kereste, çimento, klinker ve bazı proje yükleridir.

 

   Bu limanda seçici davrandığımızdan sadece, sanayi şirketlerinin ve kurumsal gemi armatörlerinin bulk carrier, mini bulk, proje kargo ve cruise gemilerinin genel kiracı ve armatör acenteliği hizmetlerini veriyoruz.

 

      Şirket müdürlerimiz ve operasyonel çalışanlarımız alanında uzman, iyi derecede İngilizce, Yunanca, Rusça, Çince, Bulgarca, Ukraynaca ve Almanca dillerini kendi dilleri gibi konuşabildiğinden, armatörler ile ithalatçı veya ihracatçı şirketler arasında uzlaşmacı bir köprü vazifesi görevi yerine getirerek, ithalat veya ihracat yüklemeleri için gelen tüm gemilerin gelişi, varışı, yanaşması, liman içinde yükleme veya tahliyesi ve gemi gidişine kadar tüm raporları an ve an müşterilerine e-mail, fax, telefon veya telex ile bildirerek sorunsuz organizasyonlar yapmaktadır.

      Limanlara yanaşan gemilerimizde, gemi kaptanı veya personeli hangi dili konuşuyorsa o dili konuşan çalışanlarımız gemilere refakat etmekte ve tahliye veya yüklemelerde sorun olduğunda anında müdahale ederek sorunsuz operasyonlar yapılmaktadır.

 

MSA tarafından Zonguldak limanında verilen hizmetler;

 

- Genel Kiracı Acenteliği hizmeti (ağır sanayi şirketleri ve kurumsal ithalat veya ihracatçı firmalar)

- Kurumsal armatörlere gemi acenteliği hizmeti

- Kurumsal acentelere sub acentelik hizmetleri

- Koruyucu acente hizmetleri

- Gözetim hizmetleri

- Tayfa değişimi

- Gemiye Cash teslimi

- Kumanya, su, yakıt v.s ikmali

- Gemi yedek parça tedariki

- vize + konaklama + seyahat hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜM TÜRK LİMANLARI

       MSA olarak, Samsun, Trabzon, Hopa tüm Marmara, Aliağa, Nemrut, Antalya, Mersin ve İskenderun limanlarında ağır sanayici ithalat ve

ihraacat firmalarına, yerli yabancı kurumsal gemi armatörlerine genel kiracı ve armatör acenteliği hizmeti, bu limanlarda bulunan güçlü ortaklarımız ve temsilciliklerimizle 7/24 kesintisiz ve profesyonelce verilmektedir. 

     Şirket müdürlerimiz ve operasyonel çalışanlarımız iyi derecede İngilizce, Yunanca, Rusça, Çince, Bulgarca, Ukraynaca ve Almanca dillerini kendi dilleri gibi konuşabildiğinden, armatörler ile ithalatçı veya ihracatçı şirketler arasında uzlaşmacı bir köprü vazifesi görevi yerine getirerek, ithalat veya ihracat yüklemeleri için gelen tüm gemilerin gelişi, varışı, yanaşması, liman içinde yükleme veya tahliyesi ve gemi gidişine kadar tüm raporları an ve an müşterilerine e-mail, fax, telefon veya telex ile bildirerek sorunsuz organizasyonlar yapmaktadır.

 

- Genel Kiracı Acenteliği hizmeti (ağır sanayi şirketleri ve kurumsal ithalat veya ihracatçı firmalar)

- Koruyucu acente hizmetleri

- Gözetim hizmetleri

- Tayfa değişimi

- Gemiye Cash teslimi

- Kumanya, su, yakıt v.s ikmali

- Gemi yedek parça tedariki

- vize + konaklama + seyahat hizmetleri

    

 

 

 

İLETİŞİM

İSTANBUL OFİS
Adres: Fulya Mah. Bahceler Sok. No 19 /1 Mecidiyekoy / ISTANBUL / TURKEY
Telefon:+90 378 227 77 29
Fax: +90 378 227 77 29
İZMİT VE MARMARA OFİS
Adres: Huzur Plaza Mimar Sinan Mah. Esref Bitlis Cad. No: 365/39 Korfez - IZMIT / TURKEY
Telefon:+90 378 227 77 29
Fax: +90 378 227 77 29
BARTIN MERKEZ OFİS
Adres: Kemerköprü Mah. Aşağı Cami Sok. No:26 Merkez/BARTIN
Telefon:+90 378 227 77 29
Fax: +90 378 227 77 29
ZONGULDAK OFİS
Adres: Miray Plaza Milli Egemenlik Mah Ro-Ro Rihtimi : No:18 Kat 1-2 ZONGULDAK - TURKEY
Telefon:+90 378 227 77 29
Fax: +90 378 227 77 29
EREN OFİS
Adres: Filyos Beldesi Catalagzi Sok No: 3/11 Eren Limani Turkeli - Zonguldak / TURKEY
Telefon:+90 378 227 77 29
Fax: +90 378 227 77 29
KARADENİZ EREĞLİ OFİS
Adres: Orhanlar Mah. Yali Cad. Alionsekiz Sok. No:5/A Karadeniz Eregli / TURKEY
Telefon:+90 378 227 77 29
Fax: +90 378 227 77 29