Konteyner Hizmetlerı

Miray Denizcilik, uluslararası nakliye, depolama, stok kontrol, ambalajlama, etiketleme, sigorta, gümrükleme ve iç dağıtım gibi faaliyetlerin tamamını; Kendi tesis ve kendi araçları ile Kaliteden ödün vermeden,adeta ' anahtar teslimi' bir paket olarak müşterilerine sunar. Bu süreç boyunca, en son bilişim ve enformasyon sistemlerini kullanır, müşterilerine kesintisiz bilgi akışı sağlar.

Dünyanın en güvenilir, en büyük armatörleri ile yapmış olduğu uzun süreli kontratlar ile gerek Türkiye'ye ve Türkiye'den dünya limanlarına ve gerekse Türkiye üzerinden Transit taşımalarda hızlı ve güvenilir servisi cazip navlun seçenekleri ile sunmaktadır.

Dünyanın birçok bölgesindeki ticari ilişki ağı sayesinde hızlı, etkin ve sorunsuz çalışan firmamız bütün konteyner yüklemelerinizde hem zamannın hem ekipmanın en verimli şekilde kullanıldığı metodlarıyla sizlerin hizmetindedir. 

Müşterilerinin ihtiyacına göre, her tür konteyner tipini; Reefer/ High cube / flat rack / 45'cntr / Cartainer gibi sorunsuz sağlayabilmekte ve iletebilmektedir. Kapıdan kapıya taşımanın gerektirdiği, tüm kombine taşımacılık alternatiflerini, gemi+tren, gemi+kamyon,  gibi aktif olarak sunmaktadır. 

Yurtiçindeki limanlarda depolama , taşımacılık , vs gibi faaliyetleri aracısız , komisyonsuz ilk elden tarafınıza sunmaktadır.